(NE)NAPRAVITELNÝ

Román (NE)NAPRAVITELNÝ, je přímým pokračováním příběhu ZTRACENÝ. Hlavní hrdina Alexandr Vondra, jako nenapravitelný Casanova, opět prožívá své milostné románky, ať již významné, tak bezvýznamné, které mu více, či méně komplikují život.

Bohužel mu nyní život nekomplikují pouze ženy, ale musí řešit mnohem závažnější problémy. Jakýmsi nedopatřením se dostává do dluhové pasti. Peníze však dluží vyhlášenému baronovi podsvětí, který je proslulý svojí nesmlouvavostí a bezcitností.

Realitní kancelář, ve které opět pracuje, se tak ocitá na prahu krachu, ale přijít může o mnohem více. V sázce je firma, statek, rodina, přátelé… Dokáže Alex najít způsob, jak ze svých problému jednou provždy bez úhony vybruslit nebo bude muset  obětovat vše na čem mu záleží?!

Tuto část románu, nemám ještě bohužel úplně dokončenou. Dostala jsem se do velkého časového skluzu, čímž se svým čtenářům omlouvám. Přestože není příběh zcela dopsaný, některé počáteční kapitoly jsou již zpracovány načisto, proto jsem se rozhodla, že je ještě před kompletním dokončením postupně zveřejním.

1. kapitola

Sedím si jen tak v klidu na terase, koukám do prázdna a kouřím. Bert mi leží u nohy, sem tam si sedne, já ho škrábu za ušima. Klára vaří oběd v kuchyni, všude okolo klid. Vypadáme dočista jako…

2. kapitola

Jen co vstanu, hlady přímo šilhám. Klára ještě spí, takže se potichu vykradu z ložnice a protože neslyším žádný šramot, jdu si do kuchyně připravit snídani. Jenže neuteče ani pět minut, co…

3. kapitola

Ranní vstávání není ani trochu příjemné. Jak rád bych si alespoň jednou za čas přispal o něco déle, než obvykle. Klára však většinou bývá zcela jiného názoru. Navíc dnešek je tak trochu výjimečný.