NOVINKY V PRODEJI

Cena: 269 Kč

Cena: 289 Kč

PRÁVĚ DOPISUJU

Psaní třetího dílu se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Na konci srpna snad bude hotovo!

O příběhu...

ŽÁNR: thriller, erotika

Prvním díl série / V MLZE

Viktorie vede poklidný a nenáročný život na okraji podhorské beskydské vesničky, kde pracuje v hřebčíně jako ošetřovatelka koní.. To všechno se ze dne na den nečekaně změní. Při vyjížďce s kolegyní dojde k tragické nehodě a Viktorie je přesvědčena o tom, že k ní nedošlo čirou náhodou. Tou dobou ze statku rovněž zmizí její kamarádka, veterinářka Darja, o níž ví, jak svou práci milovala. Nenadálé výpovědi tak příliš nevěří a je překvapena chováním kolegů, kteří ji od setkání s Darjou odrazují. Tím se však Viktorie nedá odradit a rozhodne se svou přítelkyni osobně navštívit. Nic však nejde podle plánu a Viktorie je svědkem toho, jak Darju neznámý muž naloží do auta a odveze neznámo kam.

Aby toho nebylo málo, Viktorie začíná mít velké problémy v práci. Vypadá to, jako by se jí majitelka statku chtěla zbavit. Mají mezi sebou časté konflikty a proto se Viky rozhodne svou milovanou práci opustit. Než stačí nadobro odejít, přijíždí na statek policie. Hledají totiž další ženu, která před časem na statku pracovala…

Druhý díl série / V TEMNU

Je přímým pokračováním románu V MLZE

 

Chcete si přečíst ukázku?

V případě zájmu, vám ráda zašlu k přečtení ukázku z prvního dílu, konkrétně celou první kapitolu. Můžete si o ni zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře. Stačí vyplnit svůj e-mail a odeslat…

Pro objednávku vyplňte, prosím, níže uvedený objednávkový formulář.

V případě objednávky obou dostupných titulů, tedy „V MLZE“  i „V TEMNU“, obdržíte navíc jako bonus zdarma, několik kapitol z třetího dílu série  – „V TAJNOSTI“

Informace k platbě

Platba je možná pouze předem, převodem na účet. Jelikož jde o elektronickou formu, poštovné ani balné v tomto případě samozřejmě neplatíte. Platíte pouze za e-knihy samotné.

V MLZE 

Cena: 269 Kč  / 11,50 EUR

Počet stran: 271 normostran

V TEMNU

Cena: 289 Kč / 12,50 EUR

Počet stran: cca 380 normostran

OBJEDNÁVKA KNIH

Vaše adresa ( adresu je potřeba uvést z důvodu vystavení faktury )

Vyplňte prosím e-mailovou adresu pro komunikaci a zaslání elektronické knihy. Na tuto e-mailovou adresu vám bude zaslána e-kniha ke stažení.

U platby ze zahraničí je potřeba navýšit o platbu o 4,20 EUR
Platba za knihy je vždy předem a to převodem na účet. Platbu prosím proveďte nejpozději do 7 dnů ode dne objednávky. V případě nezaslání platby, pozbývá objednávka platnost a bude zrušena.

Po odeslání objednávky si nezapomeňte zkontrolovat svůj e-mail. Budou vám na něj zaslány souhrnné informace o objednávce, a také informace k platbě.